Katalogas


Kaip pasirinkti dviratį ?

Pirmas klausimas, į kurį reikia atsakyti sau: „Kam Aš naudosiu dviratį?“

Visiškai skirtingi dviračiai reikalingi žmogui kuris:

  • važinės juo kiekvieną dieną mieste į darbą;
  • naudoti jį turistinėms išvykoms savaitgaliais;
  • retkarčiais važinės su vaikais artimiausiame parke.

Renkantis dviratį svarbu žinoti , kokiems tikslams jis bus naudojamas, kur su juo bus važinėjama (asfaltu, gruntu, mišku, bekele, ar dalyvaujama sporto varžybose).

Asfaltu geriau rieda dviračiai turintys didelius 27-28 colių ratus, gruntiniams ir miško keliams labiau pritaikomi 24-26 colių ratus turintys universalūs ir kalnų (MTB) dviračiai.

Tik nusprendus, kam Jums reikalingas dviratis, galima pradėti rinktis dviračių tipą, kuris patenkins Jūsų poreikius.
Nusprendus kam Jums reikalingas dviratis, reikia įvertinti kiek per metus planuojate nuvažiuoti kilometrų bei eksploatacines sąlygas. Kitais žodžiais, reikia atsakyti į klausimą: „Kaip Aš intensyviai naudosiu dviratį?“

Tada nuspręskite, kokio lygio (klasės) dviratis bus Jums reikalingas ir kiek jis kainuos.

Jei po šių svarstymų pasirodys, kad Jums reikalingas dviratis yra pernelyg brangus – tai geriau nepirkti prasto visai, o pasitaupius įsigyti Jums tinkamą modelį.

Ir pagaliau – dėl ko reikia apsispręsti – tai dviračio matmenys (rėmo aukštis, vairo išnešimas, ratų konstrukcija). Nežiūrint į sąlyginį dviračio paprastumą – dviračio matmenis reikia pasirinkti taip pat atidžiai – lyg pirktumėte sau batus. Praleidus ant dviračio daugelį valandų – išryškės patys smulkiausi nepatogumai. Reikia atsakyti į klausimą: „Kokie dviračio matmenys tinka Man?“. Ir į šį klausimą reikia atsakyti prieš einant į parduotuvę.Tik kai žinosite ko norite,tada pardavėjas- konsultantas galės nesunkiai pasūlyti reikiamą modelį.

Atgal